Πέμπτη, Απριλίου 25, 2024

The UoC Health Committee strongly recommends to all international students and staff to strictly comply with safety measures against Covid-19 in the premises of the University campuses and outside.

***Please keep distances and wear masks in all indoor public places***

The chairman of the Committee

Deputy Rector Prof. Dimitrios Milonakis

Contact persons in case of COVID-19:

Rethymnon Campus: Peraki Eleni (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 28310 77965)

Heraklion Campus: Kortsidaki Evi (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 2810394747), Skountaki Evgenia (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., 2810393180)