Σάββατο, Απριλίου 20, 2024

Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση για τους εισερχόμενους φοιτητές Erasmus του Πανεπιστημίου Κρήτης

Σε μια χριστουγεννιάτικη χαρούμενη ατμόσφαιρα τα Τμήματα Διεθνών Σχέσεων του Πανεπιστημίου Κρήτης πραγματοποίησαν εκδήλωση προς τους εισερχόμενους φοιτητές του προγράμματος Εrasmus,  την Τρίτη 6 Δεκεμβρίου 2022, στην Πανεπιστημιούπολη Ρεθύμνου και Ηρακλείου αντίστοιχα.

Η εκδήλωση ήταν μία ευχάριστη ευκαιρία τόσο για τους εισερχόμενους φοιτητές όσο και για το προσωπικό του Ιδρύματος  να συναντηθούν μεταξύ τους, να μοιραστούν τις εμπειρίες τους μέσω του προγράμματος Erasmus+, να απολαύσουν την έκθεση φωτογραφίας, από συμμετοχή του Πανεπιστημίου Κρήτης σε διαγωνισμό φωτογραφίας στα πλαίσια δράσης του Erasmus Days και  ν' ανταλλάξουν ευχές για το νέο έτος.

Καλές Γιορτές σε όλους!