Παρασκευή, Απριλίου 26, 2024

Σας διαβιβάζουμε την ακόλουθη Ανακοίνωση εκ μέρους του Πανεπιστημίου Πειραιώς.

Την Τρίτη 30 Μαρτίου και ώρα 12:00 – 15:00 θα πραγματοποιηθεί
ημερίδα ενημέρωσης για το πρόγραμμα ΚΑ107 Όμιλος Διεθνής Κινητικότητας (χώρες εκτός Ε.Ε.)
Η ημερίδα προορίζεται για φοιτητές και προσωπικό που ενδιαφέρονται να μετακινηθούν με το πρόγραμμα για το Ακαδημαϊκό Έτος 2021-2022.
Η ημερίδα θα γίνει με το πρόγραμμα Webex, το οποίο θα πρέπει να κατεβάσετε στον υπολογιστή σας.

Στο παρόν email επισυνάπτoνται και οδηγίες χρήσης της πλατφόρμας.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση είμαστε στη διάθεση σας.

UNIVERSITY OF PIRAEUS
INTERNATIONAL RELATIONS OFFICE
Dr. Christina Kontogoulidou ,
Adjunct Lecturer  / Head of the Department
80 Karaoli and Dimitriou str.
18535 Piraeus , Greece.
Tel : +30 2104142245
Fax: +30 210 4142347
Email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.