Δευτέρα, Απριλίου 29, 2024

Την Παρασκευή 12 Μαΐου 2023, ώρα 10.00πμ (ώρα Ελλάδας) θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακή συνάντηση μεταξύ των φοιτητών των Σχολών της Πανεπιστημιούπολης στο Ρέθυμνο, που έχουν μετακινηθεί μέσω του προγράμματος Erasmus+ (ΕΕ 2022-2023) και των στελεχών του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων (Ρ).

Σκοπός της συνάντησης θα είναι η ανταλλαγή εμπειριών των φοιτητών τόσο σε επίπεδο σπουδών όσο και σε επίπεδο διαβίωσης, καλές πρακτικές που συναντούν στο Ίδρυμα Υποδοχής, διαδικαστικά θέματα ως προς την ολοκλήρωση της μετακίνηση τους, κ.ά.

Συντονιστής της διαδικτυακής συνάντησης θα είναι το Γραφείο Διεθνών Σχέσεων (Ρ).

Σχετικός σύνδεσμος θα σταλεί την Παρασκευή 12/5/2023.

Πληροφορίες: Ε. Απανωμεριτάκη
Τηλ.: 28310 77723