Δευτέρα, Απριλίου 29, 2024

Την Τρίτη 8.5.23 και ώρα 12:00-15:00 πραγματοποιήθηκε σε φοιτητές και φοιτήτριες της Σχολής Θετικών και Τεχνολογικών Επιστημών, παρουσίαση της διαδικασίας συμμετοχής τους στο πρόγραμμα Εrasmus+ που έχουν εγκριθεί για σπουδές ἠ και πρακτική, το ακαδημαϊκό έτος 2023 24.

Την επιμέλεια και παρουσίαση της ενημερωτικής συνάντησης είχε η συντονίστρια Erasmus+ της Σχολής Θετικών και Τεχνολογικών Επιστημών, κα Ευγενία Σκουντάκη, υπάλληλος του Τμήματος Διεθνών Σχέσεων στο Ηράκλειο.

Ευγενία Σκουντάκη: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., τηλέφωνο επικοινωνίας: 2810-393180

Τμήμα Διεθνών και Δημοσίων Σχέσεων στο Ηράκλειο